Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dragonarm007

Flick Fan - 32 Film Ratings

Member Since: May 30, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out dragonarm007's...
82 26% Erin Brockovich (2000) - May 30, 2020
78 14% Training Day (2001) - May 30, 2020
94 65% We Were Soldiers (2002) - May 30, 2020
96 79% Maid in Manhattan (2002) - May 30, 2020
96 79% Ocean's Eleven (2001) - May 30, 2020
94 65% Frozen (2013) - May 30, 2020
98 92% Thor (2011) - May 30, 2020
86 31% Sister Act (1992) - May 30, 2020
92 54% What Women Want (2000) - May 30, 2020
79 17% Saving Private Ryan (1998) - May 30, 2020