dragosmr

dragosmr
Movie Buff - 253 Film Ratings
Member Since: 11 Sep 2016
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 87% Alien (1979) - Rated 11 Sep 2016
82 61% The Thing (2011) - Rated 11 Sep 2016
30 2% A Serbian Film (2010) - Rated 11 Sep 2016
60 8% The Fog (2005) - Rated 11 Sep 2016
80 48% The Midnight Meat Train (2008) - Rated 11 Sep 2016
81 57% Black Swan (2010) - Rated 11 Sep 2016
78 31% Mirrors (2008) - Rated 11 Sep 2016
50 5% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 11 Sep 2016
83 65% Saw III (2006) - Rated 11 Sep 2016
80 48% The Final Destination (2009) - Rated 11 Sep 2016