dragracegurl

dragracegurl
Movie Buff - 228 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Love horror movies with haunted houses, morgues, cemeteries, plantations, etc. Not big on zombie flicks, but it\'s better th an nothing.

more Recent Ratings

95 96% John Wick (2014) - Rated 26 Nov 2017
95 96% The Conjuring 2 (2016) - Rated 26 Nov 2017
1% Evan Almighty (2007) - Rated 26 Nov 2017
5% Pride and Prejudice (1940) - Rated 26 Nov 2017
94 94% Carrie (2013) - Rated 26 Nov 2017
90 88% The Pacifier (2005) - Rated 26 Nov 2017
80 66% Night of the Demon (1957) - Rated 26 Nov 2017
73 47% The Chronicles of Riddick (2004) - Rated 26 Nov 2017
68 41% True Lies (1994) - Rated 26 Nov 2017
70 44% Lost in Space (1998) - Rated 26 Nov 2017