Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
draser

Movie Buff - 455 Film Ratings

Member Since: Dec 16, 2016

Location: Greece

more Recent Ratings
85 38% Ága (2018) - Jan 21, 2020
90 71% Joker (2019) - Jan 20, 2020
95 94% Bad Timing (1980) - Jan 20, 2020
90 71% Les garçons sauvages (2017) - Jan 20, 2020
95 94% Apocalypse Now Redux (2001) - Jan 04, 2020
92 87% The Third Man (1949) - Jan 04, 2020
83 26% L.A. Confidential (1997) - Jan 04, 2020
90 71% Pawn Sacrifice (2015) - Dec 26, 2019
95 94% Black Mirror (2011) - Dec 26, 2019
93 90% Breaking Bad (2008) - Dec 26, 2019