dratinymous

dratinymous
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 07 Aug 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: comedies, time travel, AI, and superheros..

more Recent Ratings

84 53% Ozark (2017) - Rated 12 May 2020
90 84% The Assistant (2020) - Rated 12 May 2020
83 48% Knives Out (2019) - Rated 19 Jan 2020
82 42% The Big Sick (2017) - Rated 19 Jan 2020
94 91% Game of Thrones (2011) - Rated 28 Sep 2019
86 66% Interstellar (2014) - Rated 20 Aug 2018
85 60% Alice in Wonderland (1915) - Rated 20 Aug 2018
80 32% The Great Gatsby (2013) - Rated 20 Aug 2018
79 23% The Revenant (2015) - Rated 20 Aug 2018
86 66% Inside Out (2015) - Rated 20 Aug 2018