We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

dravin82

dravin82 width="104" height="110"

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jun 17, 2019

Location: USA

more Recent Ratings

Check out dravin82's...

80 65% Transformers (2007) - Jun 17, 2019
50 10% Inglourious Basterds (2009) - Jun 17, 2019
60 40% The Devil Wears Prada (2006) - Jun 17, 2019
55 25% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Jun 17, 2019
90 80% Shaun of the Dead (2004) - Jun 17, 2019
60 40% Battlefield Earth (2000) - Jun 17, 2019
50 10% The 6th Day (2000) - Jun 17, 2019
95 95% Remember the Titans (2000) - Jun 17, 2019
70 55% 3:10 to Yuma (2007) - Jun 17, 2019
90 80% Wedding Crashers (2005) - Jun 17, 2019