Dr.Cinema

drcinema
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 30 Oct 2016
Location: India

more Recent Ratings

Check out Dr.Cinema's...

80 52% Mulholland Drive (2001) - Rated 30 Oct 2016
86 76% Rear Window (1954) - Rated 30 Oct 2016
76 28% True Grit (2010) - Rated 30 Oct 2016
90 93% The Pianist (2002) - Rated 30 Oct 2016
93 96% Fight Club (1999) - Rated 30 Oct 2016
80 52% Argo (2012) - Rated 30 Oct 2016
86 76% Léon: The Professional (1994) - Rated 30 Oct 2016
83 61% The Martian (2015) - Rated 30 Oct 2016
78 36% The Notebook (2004) - Rated 30 Oct 2016
86 76% The Tree of Life (2011) - Rated 30 Oct 2016