DrClownshoes

drclownshoes
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 14 Mar 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45 1% Inception (2010) - Rated 14 Mar 2011
"This film took a fascinating concept and reduced it to nothing more than a hook on which to hang a bunch of chase scenes and explosions. Yawwwwwn."
95 71% The Player (1992) - Rated 14 Mar 2011
99 81% The Green Mile (1999) - Rated 14 Mar 2011
95 71% The Terminal (2004) - Rated 14 Mar 2011
100 91% The Curse of the Were-Rabbit (2005) - Rated 14 Mar 2011
87 51% Super Troopers (2002) - Rated 14 Mar 2011
75 10% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 14 Mar 2011
79 15% Clerks (1994) - Rated 14 Mar 2011
85 40% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 14 Mar 2011
80 21% Dogma (1999) - Rated 14 Mar 2011