DreadTalon

dreadtalon
Cinema Addict - 1419 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 78% SiREN (2016) - Rated 20 Jul 2020
90 95% The Lighthouse (2019) - Rated 20 Jul 2020
75 63% Us (2019) - Rated 20 Jul 2020
80 78% The Ritual (2017) - Rated 20 Jul 2020
90 95% Terrifier (2016) - Rated 20 Jul 2020
65 35% Captain Marvel (2019) - Rated 20 May 2020
75 63% Annihilation (2018) - Rated 20 May 2020
70 48% Avengers: Endgame (2019) - Rated 20 May 2020
85 88% Tim's Vermeer (2013) - Rated 20 May 2020
75 63% Aquaman (2018) - Rated 15 May 2019