drealeed

drealeed
Flick Fan - 87 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 77% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 23 Aug 2014
90 87% A Christmas Story (1983) - Rated 23 Aug 2014
75 62% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 23 Aug 2014
90 87% American Beauty (1999) - Rated 23 Aug 2014
60 32% The Breakfast Club (1985) - Rated 23 Aug 2014
70 53% A Room with a View (1985) - Rated 23 Aug 2014
65 43% Toy Story 2 (1999) - Rated 23 Aug 2014
50 21% The 6th Day (2000) - Rated 23 Aug 2014
60 32% A Few Good Men (1992) - Rated 23 Aug 2014
70 53% Bad Santa (2003) - Rated 23 Aug 2014