dream5306

dream5306
Movie Buff - 145 Film Ratings
Member Since: 01 Jun 2019
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 67% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 02 Jun 2019
84 16% Bumblebee (2018) - Rated 01 Jun 2019
80 8% Transformers: The Last Knight (2017) - Rated 01 Jun 2019
80 8% Transformers: Age of Extinction (2014) - Rated 01 Jun 2019
85 26% Transformers: Dark of the Moon (2011) - Rated 01 Jun 2019
84 16% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 01 Jun 2019
86 39% Transformers (2007) - Rated 01 Jun 2019
89 82% Million Dollar Baby (2004) - Rated 01 Jun 2019
88 67% A Beautiful Mind (2001) - Rated 01 Jun 2019
87 51% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 01 Jun 2019