Dreamlike

dreamlike
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 19 Nov 2010
Age: 36
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Seleana;
The girl who fell from the moon

more Recent Ratings

97 59% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 19 Nov 2010
100 82% The Science of Sleep (2006) - Rated 19 Nov 2010
99 64% Lost Highway (1997) - Rated 19 Nov 2010
100 82% Eraserhead (1977) - Rated 19 Nov 2010
99 64% Blue Velvet (1986) - Rated 19 Nov 2010
63 20% I Want Someone to Eat Cheese With (2006) - Rated 19 Nov 2010
93 51% Antichrist (2009) - Rated 19 Nov 2010
100 82% The Color of Pomegranates (1969) - Rated 19 Nov 2010
90 42% Venus in Furs (1969) - Rated 19 Nov 2010
100 82% Weapons (2007) - Rated 19 Nov 2010