dredana

dredana
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 80% Allegro non Troppo (1977) - Rated 23 Mar 2011
75 29% How Weed Won the West (2010) - Rated 23 Mar 2011
94 73% Lolita (1962) - Rated 10 Aug 2010
60 13% Inception (2010) - Rated 10 Aug 2010
40 9% Meet the Fockers (2004) - Rated 06 Aug 2010
75 29% Toy Story 3 (2010) - Rated 06 Aug 2010
74 27% Back to the Future (1985) - Rated 06 Aug 2010
78 31% Clerks (1994) - Rated 05 Aug 2010
54 11% Clerks II (2006) - Rated 05 Aug 2010
62 15% Mallrats (1995) - Rated 05 Aug 2010