dr.egemen

dregemen
Movie Buff - 207 Film Ratings
Member Since: 27 May 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 22% Chicken Run (2000) - Rated 24 May 2015
90 71% Neredesin Firuze (2004) - Rated 24 May 2015
90 71% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 24 May 2015
90 71% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 24 May 2015
100 97% Cars (2006) - Rated 24 May 2015
87 39% Noah (2014) - Rated 24 Sep 2014
15 2% Under the Skin (2014) - Rated 22 Sep 2014
88 51% Eyyvah Eyvah (2010) - Rated 01 Sep 2014
85 22% Alien (1979) - Rated 01 Sep 2014
100 97% The Truman Show (1998) - Rated 01 Sep 2014