drew4008

drew4008
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 16 Apr 2018
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

1% Fury (1936) - Rated 16 Apr 2018
85 79% Derailed (2005) - Rated 16 Apr 2018
75 50% Star Trek Beyond (2016) - Rated 16 Apr 2018
30 7% The American President (1995) - Rated 16 Apr 2018
30 7% Mamma Mia! (2008) - Rated 16 Apr 2018
90 90% Prometheus (2012) - Rated 16 Apr 2018
80 65% The Hurt Locker (2009) - Rated 16 Apr 2018
65 28% Snowden (2016) - Rated 16 Apr 2018
75 50% Jackass 3-D (2010) - Rated 16 Apr 2018
85 79% Any Given Sunday (1999) - Rated 16 Apr 2018