drfunky

drfunky
Movie Buff - 335 Film Ratings
Member Since: 08 Oct 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 78% Good Will Hunting (1997) - Rated 20 Oct 2019
93 78% Reservoir Dogs (1992) - Rated 20 Oct 2019
76 6% X-Men: Dark Phoenix (2019) - Rated 10 Oct 2019
80 10% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 09 Oct 2019
70 1% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 09 Oct 2019
90 55% Ghostbusters (1984) - Rated 09 Oct 2019
85 22% Look Who's Talking (1989) - Rated 09 Oct 2019
86 25% Wonder Woman (2017) - Rated 09 Oct 2019
85 22% Thor: The Dark World (2013) - Rated 09 Oct 2019
83 16% Venom (2018) - Rated 09 Oct 2019