drillz

drillz
Movie Buff - 151 Film Ratings
Member Since: 28 Jun 2016
Location: USA
Age: 38
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 98% Riki-Oh: The Story of Ricky (1991) - Rated 28 Jun 2016
70 43% Highlander (1986) - Rated 28 Jun 2016
80 67% Slap Shot (1977) - Rated 28 Jun 2016
80 67% Airplane! (1980) - Rated 28 Jun 2016
80 67% The Great Escape (1963) - Rated 28 Jun 2016
100 98% Yojimbo (1961) - Rated 28 Jun 2016
80 67% Seven Samurai (1954) - Rated 28 Jun 2016
90 89% Primer (2004) - Rated 28 Jun 2016
70 43% Westworld (1973) - Rated 28 Jun 2016
80 67% Full Metal Jacket (1987) - Rated 28 Jun 2016