Dr.Jones

drjones_ii
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 20 Nov 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 75% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 05 Dec 2020
65 18% Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Rated 23 Nov 2020
80 54% Zodiac (2007) - Rated 23 Nov 2020
80 54% Se7en (1995) - Rated 23 Nov 2020
60 6% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 23 Nov 2020
75 40% G.O.R.A. (2004) - Rated 23 Nov 2020
70 31% Green Book (2018) - Rated 23 Nov 2020
50 0% Four Rooms (1995) - Rated 23 Nov 2020
65 18% Mad Max (1979) - Rated 23 Nov 2020
60 6% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 22 Nov 2020