drkimbil

drkimbil_ii
Movie Buff - 131 Film Ratings
Member Since: 23 May 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 9% Fast & Furious 6 (2013) - Rated 23 May 2020
50 9% The Tree of Life (2011) - Rated 23 May 2020
70 42% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 23 May 2020
80 75% The Dark Knight (2008) - Rated 23 May 2020
85 90% Sphere (1998) - Rated 23 May 2020
80 75% The Perfect Storm (2000) - Rated 23 May 2020
45 4% The Beach (2000) - Rated 23 May 2020
80 75% Desperado (1995) - Rated 23 May 2020
85 90% Starship Troopers (1997) - Rated 23 May 2020
85 90% Saving Private Ryan (1998) - Rated 23 May 2020