drmcfly

drmcfly
Movie Buff - 173 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2014
Location: Hungary
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 61% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 02 Sep 2014
94 61% Underworld: Rise of the Lycans (2009) - Rated 02 Sep 2014
93 57% Sherlock Holmes (2010) - Rated 02 Sep 2014
99 96% John Carter (2012) - Rated 02 Sep 2014
98 91% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 02 Sep 2014
91 42% Dr. Dolittle (1998) - Rated 27 Aug 2014
96 79% Dumb and Dumber (1994) - Rated 27 Aug 2014
90 32% Delivery Man (2013) - Rated 27 Aug 2014
95 69% Diary of a Wimpy Kid (2010) - Rated 27 Aug 2014
95 69% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 27 Aug 2014