droz36

droz36
Movie Buff - 262 Film Ratings
Member Since: 10 Jan 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 79% Fight Club (1999) - Rated 10 Jan 2018
80 38% Meet the Fockers (2004) - Rated 10 Jan 2018
75 20% Eurotrip (2004) - Rated 10 Jan 2018
80 38% Shrek 2 (2004) - Rated 10 Jan 2018
75 20% Groundhog Day (1993) - Rated 10 Jan 2018
75 20% Moonlight (2016) - Rated 10 Jan 2018
80 38% Road Trip (2000) - Rated 10 Jan 2018
85 55% Clerks II (2006) - Rated 10 Jan 2018
75 20% Double Team (1997) - Rated 10 Jan 2018
75 20% The Cable Guy (1996) - Rated 10 Jan 2018