Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
drozzydrozzy

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Mar 8, 2019

Location: Canada

more Recent Ratings
Check out drozzydrozzy's...
100 89% Léon: The Professional (1994) - Mar 08, 2019
60 25% Interstellar (2014) - Mar 08, 2019
85 67% Moonlight (2016) - Mar 08, 2019
70 39% Under the Skin (2014) - Mar 08, 2019
80 57% Sucker Punch (2011) - Mar 08, 2019
70 39% Bridesmaids (2011) - Mar 08, 2019
80 57% The Iron Giant (1999) - Mar 08, 2019
70 39% Arrival (2016) - Mar 08, 2019
30 17% La La Land (2016) - Mar 08, 2019
3% Sherlock Holmes (2009) - Mar 08, 2019