drpepper

drpepper
Movie Buff - 168 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 78% Lost in Translation (2003) - Rated 07 Feb 2021
82 38% Wet Hot American Summer (2001) - Rated 07 Feb 2021
80 27% Weird Science (1985) - Rated 07 Feb 2021
89 65% The Wedding Singer (1998) - Rated 07 Feb 2021
88 63% Wedding Crashers (2005) - Rated 07 Feb 2021
85 50% Waiting... (2005) - Rated 07 Feb 2021
82 38% Vacation (2015) - Rated 07 Feb 2021
88 63% Vacation (1983) - Rated 07 Feb 2021
85 50% Uncle Buck (1989) - Rated 07 Feb 2021
92 90% Toy Story 4 (2019) - Rated 07 Feb 2021