Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
drstatic

Movie Buff - 122 Film Ratings

Member Since: Feb 17, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out drstatic's...
85 64% Azumanga-Daioh (2002) - May 24, 2019
70 31% Erased (2016) - May 24, 2019
80 48% Tengen toppa gurren lagann (2007) - May 24, 2019
30 13% Dexter's Laboratory (1996) - May 24, 2019
3% Doug (1991) - May 24, 2019
90 80% Baccano! (2007) - May 24, 2019
85 64% Daria (1997) - May 24, 2019
65 29% The IT Crowd (2006) - May 24, 2019
70 31% Modern Family (2009) - May 24, 2019
40 18% Battlestar Galactica (2004) - May 24, 2019