drtkp

drtkp
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 02 Apr 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 86% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 02 Apr 2017
95 86% City of God (2002) - Rated 02 Apr 2017
80 33% Gandhi (1982) - Rated 02 Apr 2017
90 56% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 02 Apr 2017
65 10% The Tuxedo (2002) - Rated 02 Apr 2017
95 86% Rocky (1976) - Rated 02 Apr 2017
90 56% Home Alone (1990) - Rated 02 Apr 2017
75 23% The Social Network (2010) - Rated 02 Apr 2017
95 86% Enough Said (2013) - Rated 02 Apr 2017
90 56% 3 Idiots (2009) - Rated 02 Apr 2017