dshurick

dshurick
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 66% 12 Angry Men (1957) - Rated 17 Jan 2016
20 7% Gran Torino (2008) - Rated 17 Jan 2016
70 31% Gravity (2013) - Rated 17 Jan 2016
70 31% Being John Malkovich (1999) - Rated 17 Jan 2016
90 66% Schindler's List (1993) - Rated 17 Jan 2016
90 66% WALL·E (2008) - Rated 17 Jan 2016
80 43% Zodiac (2007) - Rated 17 Jan 2016
0% Armageddon (1998) - Rated 17 Jan 2016
90 66% Superbad (2007) - Rated 17 Jan 2016
60 22% In Bruges (2008) - Rated 17 Jan 2016