dsmarcin

dsmarcin
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Just looking for movie recommendations

more Recent Ratings

88 60% Kiss Me Deadly (1955) - Rated 29 Dec 2015
25 2% The Maltese Falcon (1941) - Rated 29 Dec 2015
60 17% To Have and Have Not (1944) - Rated 29 Dec 2015
60 17% The Big Sleep (1946) - Rated 29 Dec 2015
70 22% The Caine Mutiny (1954) - Rated 29 Dec 2015
76 30% Cool Hand Luke (1967) - Rated 29 Dec 2015
80 36% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 29 Dec 2015
93 85% The Sting (1973) - Rated 29 Dec 2015
80 36% The Verdict (1982) - Rated 29 Dec 2015
50 7% Cat on a Hot Tin Roof (1958) - Rated 29 Dec 2015