dsmit2039

dsmit2039
Flick Fan - 89 Film Ratings
Member Since: 03 Jul 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 44% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 03 Jul 2013
80 50% Pearl Jam Twenty (2011) - Rated 03 Jul 2013
40 21% American Beauty (1999) - Rated 03 Jul 2013
20 10% Dogville (2003) - Rated 03 Jul 2013
100 91% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 03 Jul 2013
95 82% Prometheus (2012) - Rated 03 Jul 2013
100 91% What About Bob? (1991) - Rated 03 Jul 2013
90 71% Memento (2001) - Rated 03 Jul 2013
80 50% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 03 Jul 2013
80 50% The Usual Suspects (1995) - Rated 03 Jul 2013