dtaghi

dtaghi
Movie Buff - 253 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2014
Location: tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 61% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 07 Mar 2014
75 61% Minority Report (2002) - Rated 07 Mar 2014
80 86% The Devil's Advocate (1997) - Rated 07 Mar 2014
75 61% Underworld: Evolution (2006) - Rated 07 Mar 2014
75 61% Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Rated 07 Mar 2014
70 32% Anger Management (2003) - Rated 07 Mar 2014
70 32% Pride & Prejudice (2005) - Rated 07 Mar 2014
80 86% Dances with Wolves (1990) - Rated 07 Mar 2014
80 86% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 07 Mar 2014
70 32% Contact (1997) - Rated 07 Mar 2014