dtmcknight54

Recent Ratings
Check out dtmcknight54's...
88 64% | The Abyss (1989) - Jan 19, 2020 |
90 77% | The Wrestler (2008) - Jan 19, 2020 |
90 77% | Battlestar Galactica (2003) - Jan 19, 2020 |
88 64% | Law Abiding Citizen (2009) - Jan 19, 2020 |
90 77% | Ex Machina (2015) - Jan 19, 2020 |
100 97% | The Godfather (1972) - Jan 19, 2020 |
85 51% | Carlito's Way (1993) - Jan 19, 2020 |
100 97% | Breaking Bad (2008) - Jan 19, 2020 |
85 51% | Groundhog Day (1993) - Jan 19, 2020 |
40 10% | I Know What You Did Last Summer (1997) - Jan 19, 2020 |