dtzeynep

Recent Ratings
Check out dtzeynep's...
77 31% | Train to Busan (2016) - Dec 06, 2020 |
78 39% | I Lost My Body (2019) - Dec 06, 2020 |
84 72% | La belle époque (2019) - Dec 06, 2020 |
80 56% | Happy as Lazzaro (2018) - Dec 06, 2020 |
82 63% | System Crasher (2019) - Dec 06, 2020 |
78 39% | Vivarium (2020) - Dec 06, 2020 |
92 99% | Arrival (2016) - Dec 06, 2020 |
88 85% | Wind River (2017) - Dec 06, 2020 |
85 77% | Ratatouille (2007) - Dec 06, 2020 |
79 49% | Your Name. (2016) - Dec 06, 2020 |