Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
du01kr

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Feb 16, 2019

more Recent Ratings
75 70% Monster (2003) - Feb 16, 2019
50 35% Edge of Tomorrow (2014) - Feb 16, 2019
70 50% Zombieland (2009) - Feb 16, 2019
35 15% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Feb 16, 2019
100 95% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Feb 16, 2019
70 50% Insomnia (2002) - Feb 16, 2019
75 70% Finding Nemo (2003) - Feb 16, 2019
40 25% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Feb 16, 2019
15 5% Pearl Harbor (2001) - Feb 16, 2019
85 85% Hot Fuzz (2007) - Feb 16, 2019