dualcats

dualcats
Movie Buff - 288 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2019
Location: Oklahoma City, Oklahoma, USA
Age: 36
Bio: Mother-Earth is pregnant for the third time, for y'all have knocked her up.
I have tasted the maggots in the mind of the universe; I was not offended, for I knew I had to rise above it all or drown in my own shit.

more Recent Ratings

92 87% Deliverance (1972) - Rated 11 Oct 2024
72 27% Forrest Gump (1994) - Rated 07 Aug 2024
70 23% Dumb and Dumber (1994) - Rated 07 Aug 2024
81 47% Blazing Saddles (1974) - Rated 07 Aug 2024
70 23% Hot Shots! (1991) - Rated 07 Aug 2024
87 63% The Princess Bride (1987) - Rated 07 Aug 2024
76 34% Robin Hood: Men in Tights (1993) - Rated 07 Aug 2024
86 61% Spaceballs (1987) - Rated 07 Aug 2024
88 68% Night of the Living Dead (1968) - Rated 07 Aug 2024
89 72% Dead Alive (1992) - Rated 07 Aug 2024