duanefoster

duanefoster
Movie Buff - 110 Film Ratings
Member Since: 12 Aug 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Zombie enthusiast

more Recent Ratings

65 30% Rush Hour (1998) - Rated 12 Aug 2015
12% 12 Angry Men (1957) - Rated 12 Aug 2015
80 41% Starship Troopers (1997) - Rated 12 Aug 2015
10% Barbarella (1968) - Rated 12 Aug 2015
50 21% Friday (1995) - Rated 12 Aug 2015
10% Love Actually (2003) - Rated 12 Aug 2015
95 71% The Green Mile (1999) - Rated 12 Aug 2015
99 87% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 12 Aug 2015
98 84% Armageddon (1998) - Rated 12 Aug 2015
100 94% Constantine (2005) - Rated 12 Aug 2015