dubeau

dubeau
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 25 Jun 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 44% Good Will Hunting (1997) - Rated 02 Aug 2017
95 73% The Godfather: Part II (1974) - Rated 02 Aug 2017
95 73% The Godfather (1972) - Rated 02 Aug 2017
1% The Godfather: Part III (1990) - Rated 02 Aug 2017
90 55% Gangs of New York (2002) - Rated 02 Aug 2017
75 29% The Gambler (2014) - Rated 02 Aug 2017
65 20% Free State of Jones (2016) - Rated 02 Aug 2017
85 44% The Fighter (2010) - Rated 02 Aug 2017
75 29% Eastern Promises (2007) - Rated 02 Aug 2017
95 73% Drive (2011) - Rated 02 Aug 2017