ducklamp

ducklamp
Film Freak - 754 Film Ratings
Member Since: 11 Jun 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 95% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 05 Jul 2012
68 21% 2012 (2009) - Rated 15 Jun 2012
90 95% Pi (1998) - Rated 15 Jun 2012
80 71% Enemy of the State (1998) - Rated 15 Jun 2012
83 81% The English Patient (1996) - Rated 15 Jun 2012
20 1% Beetlejuice (1988) - Rated 15 Jun 2012
50 7% Bicentennial Man (1999) - Rated 15 Jun 2012
75 45% Unstoppable (2010) - Rated 15 Jun 2012
65 15% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 15 Jun 2012
50 7% How the Grinch Stole Christmas (2000) - Rated 15 Jun 2012