Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ducktwacy

Flick Fan - 60 Film Ratings

Member Since: May 14, 2020

Location: Canada

more Recent Ratings
Check out ducktwacy's...
100 91% The Head Guy (1930) - Dec 14, 2020
49 12% September (1987) - Jun 16, 2020
98 78% The General (1926) - Jun 16, 2020
100 91% Radio Days (1987) - Jun 16, 2020
90 60% Hannah and Her Sisters (1986) - Jun 08, 2020
100 91% The Purple Rose of Cairo (1985) - Jun 08, 2020
70 26% Broadway Danny Rose (1984) - Jun 08, 2020
88 51% Zelig (1983) - Jun 01, 2020
79 33% A Midsummer Night's Sex Comedy (1982) - May 31, 2020
40 10% What's Up, Tiger Lily? (1966) - May 28, 2020