Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
duffman0008

Flick Fan - 92 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out duffman0008's...
48 13% Gandhi (1982) - Jan 19, 2020
78 59% True Lies (1994) - Jan 19, 2020
83 81% Black Hawk Down (2001) - Jan 19, 2020
78 59% Kung Fu Panda (2008) - Jan 19, 2020
51 16% Batman (1989) - Jan 19, 2020
81 75% The Grand Budapest Hotel (2014) - Jan 19, 2020
78 59% Meet the Parents (2000) - Jan 19, 2020
84 85% Gladiator (2000) - Jan 19, 2020
80 70% Super Troopers (2002) - Jan 19, 2020
64 30% Burn After Reading (2008) - Jan 19, 2020