We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
dumcookie

Flick Fan - 44 Film Ratings

Member Since: Apr 16, 2021

Location: USA

more Recent Ratings
Check out dumcookie's...
80 9% 28 Days Later (2002) - Apr 16, 2021
85 19% Casino Royale (2006) - Apr 16, 2021
85 19% Quantum of Solace (2008) - Apr 16, 2021
90 34% Memento (2001) - Apr 16, 2021
90 34% American Psycho (2000) - Apr 16, 2021
95 51% The Godfather: Part II (1974) - Apr 16, 2021
80 9% 12 Monkeys (1995) - Apr 16, 2021
85 19% The Terminator (1984) - Apr 16, 2021
60 2% Aliens (1986) - Apr 16, 2021
60 2% Iron Man 3 (2013) - Apr 16, 2021