duncan

duncan
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 01 Dec 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 48% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 01 Dec 2013
85 48% Groundhog Day (1993) - Rated 01 Dec 2013
83 25% Phone Booth (2003) - Rated 01 Dec 2013
85 48% 21 (2008) - Rated 01 Dec 2013
88 70% There's Something About Mary (1998) - Rated 01 Dec 2013
84 36% District 9 (2009) - Rated 01 Dec 2013
95 93% Ice Age (2002) - Rated 01 Dec 2013
95 93% Titanic (1997) - Rated 01 Dec 2013
94 85% Rocky IV (1985) - Rated 01 Dec 2013
80 16% The Hitcher (2007) - Rated 01 Dec 2013