dupadupa

dupadupa
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 16 Sep 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71% Evil Dead (2013) - Rated 16 Sep 2016
29% The Woman in Black (2012) - Rated 16 Sep 2016
50% The Last Exorcism (2010) - Rated 16 Sep 2016
50% Nowhere Boy (2009) - Rated 16 Sep 2016
87% Alice in Wonderland (2010) - Rated 16 Sep 2016
87% Shutter Island (2010) - Rated 16 Sep 2016
71% Dorothy Mills (2008) - Rated 16 Sep 2016
50% Funny Games (2008) - Rated 16 Sep 2016
10 97% Into the Wild (2007) - Rated 16 Sep 2016
16% When a Stranger Calls (2006) - Rated 16 Sep 2016