durnyd

durnyd
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 21 Nov 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 49% Buried (2010) - Rated 21 Nov 2016
70 49% Bone Tomahawk (2015) - Rated 21 Nov 2016
75 73% Attack the Block (2011) - Rated 21 Nov 2016
70 49% 127 Hours (2010) - Rated 21 Nov 2016
70 49% 10 Cloverfield Lane (2016) - Rated 21 Nov 2016
65 26% Oculus (2014) - Rated 21 Nov 2016
70 49% Let Me In (2010) - Rated 21 Nov 2016
70 49% Scream 4 (2011) - Rated 21 Nov 2016
75 73% The Shallows (2016) - Rated 21 Nov 2016
70 49% The Witch (2016) - Rated 21 Nov 2016