durrrr

durrrr
Movie Buff - 144 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2017
Location: Greece

more Recent Ratings

73 50% Underworld: Evolution (2006) - Rated 10 Mar 2017
74 52% Green Room (2016) - Rated 10 Mar 2017
77 59% As Above, So Below (2014) - Rated 10 Mar 2017
75 55% You're Next (2013) - Rated 10 Mar 2017
78 61% Smiley (2012) - Rated 10 Mar 2017
73 50% Animal (2014) - Rated 10 Mar 2017
77 59% Fright Night Part 2 (1988) - Rated 10 Mar 2017
92 89% The Howling (1981) - Rated 10 Mar 2017
79 63% Prince of Darkness (1987) - Rated 10 Mar 2017
50 20% Aliens (1986) - Rated 10 Mar 2017