durrty

durrty
Movie Buff - 218 Film Ratings
Member Since: 28 Nov 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 76% Poor Things (2023) - Rated 01 Apr 2024
87 89% The Iron Claw (2023) - Rated 01 Apr 2024
72 66% Machete (2010) - Rated 28 Jan 2024
88 91% Fargo (1996) - Rated 28 Jan 2024
90 93% Slap Shot (1977) - Rated 14 Sep 2023
82 82% Heat (1995) - Rated 27 Jul 2023
76 73% Interstellar (2014) - Rated 26 Jul 2023
74 70% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 26 Jul 2023
77 75% The Favourite (2018) - Rated 24 Jul 2023
59 50% The Last Duel (2021) - Rated 24 Jul 2023