duskoes

duskoes
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 22 Dec 2016
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 47% St. Vincent (2014) - Rated 22 Dec 2016
65 38% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 22 Dec 2016
80 69% Alice in Wonderland (1999) - Rated 22 Dec 2016
88 85% MacGruber (2010) - Rated 22 Dec 2016
68 42% The Dark Knight (2008) - Rated 22 Dec 2016
76 60% The Big Lebowski (1998) - Rated 22 Dec 2016
90 91% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 22 Dec 2016
85 80% Gran Torino (2008) - Rated 22 Dec 2016
30 0% Footloose (1984) - Rated 22 Dec 2016
40 8% Dirty Dancing (1987) - Rated 22 Dec 2016