Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
duyguk

Flick Fan - 48 Film Ratings

Member Since: Dec 6, 2018

more Recent Ratings
99 84% Ricky Gervais: Humanity (2018) - Dec 06, 2018
90 52% The Invention of Lying (2009) - Dec 06, 2018
99 84% The Painted Veil (2006) - Dec 06, 2018
95 72% American History X (1998) - Dec 06, 2018
60 11% Contratiempo (2016) - Dec 06, 2018
95 72% Dunkirk (2017) - Dec 06, 2018
95 72% The Lobster (2015) - Dec 06, 2018
90 52% The Guilty (2018) - Dec 06, 2018
90 52% Enter Nowhere (2011) - Dec 06, 2018
99 84% Call Me by Your Name (2017) - Dec 06, 2018