duzninja

duzninja
Flick Fan - 92 Film Ratings
Member Since: 12 May 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 65% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 13 May 2021
75 65% Zodiac (2007) - Rated 13 May 2021
70 42% Locke (2014) - Rated 13 May 2021
70 42% Predestination (2014) - Rated 13 May 2021
65 21% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 13 May 2021
60 7% Stand by Me (1986) - Rated 13 May 2021
80 80% Watchmen (2009) - Rated 13 May 2021
75 65% Superbad (2007) - Rated 13 May 2021
75 65% Catch Me If You Can (2002) - Rated 12 May 2021
70 42% Lady Vengeance (2005) - Rated 12 May 2021