Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dvTRCm

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Aug 31, 2019

more Recent Ratings
95 90% Star Trek (2009) - Aug 31, 2019
70 45% The Village (2004) - Aug 31, 2019
90 75% Léon: The Professional (1994) - Aug 31, 2019
40 5% Hostel: Part II (2007) - Aug 31, 2019
80 55% Stir of Echoes (1999) - Aug 31, 2019
50 15% Bandits (2001) - Aug 31, 2019
95 90% Aliens (1986) - Aug 31, 2019
60 25% Equilibrium (2002) - Aug 31, 2019
85 65% The Happening (2008) - Aug 31, 2019
65 35% The Manchurian Candidate (2004) - Aug 31, 2019