dvaldez742

Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: Nov 22, 2019
Check out dvaldez742's...
95 85% | American Splendor (2003) - Nov 22, 2019 |
95 85% | Training Day (2001) - Nov 22, 2019 |
90 76% | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Nov 22, 2019 |
50 13% | The Imitation Game (2014) - Nov 22, 2019 |
80 49% | The Fugitive (1993) - Nov 22, 2019 |
100 93% | Edward Scissorhands (1990) - Nov 22, 2019 |
80 49% | Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017) - Nov 22, 2019 |
90 76% | The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006) - Nov 22, 2019 |
75 33% | Dr. Dolittle (1998) - Nov 22, 2019 |
75 33% | Rushmore (1998) - Nov 22, 2019 |