dvdndrsn

dvdndrsn
Film Freak - 879 Film Ratings
Member Since: 11 Jun 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94% Better Call Saul (2015) - Rated 17 Jan 2022
10 99% Breaking Bad (2008) - Rated 17 Jan 2022
31% Deadwood: The Movie (2019) - Rated 17 Jan 2022
56% Belfast (2021) - Rated 17 Jan 2022
10 99% Firefly (2002) - Rated 17 Jan 2022
10 99% The Wire (2002) - Rated 17 Jan 2022
10 99% Deadwood (2004) - Rated 17 Jan 2022
10 99% Seinfeld (1989) - Rated 17 Jan 2022
10 99% 30 Rock (2006) - Rated 17 Jan 2022
0% Bridgerton (2020) - Rated 17 Jan 2022